انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تأسف و تاثر شهادت رئیس جمهور مردمی جمهوری اسلامی ایران، آیت اله سیدابراهیم رئیسی و امام جمعه فقید تبریز آیت اله آل هاشم، وزیر خارجه مجاهد؛ جناب آقای دکتر حسین امیرعبداللهیان و هیات همراه ایشان بر  مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده های این عزیزان تسلیت باد.


دوره های آموزشی

مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

مؤسسه مطالعات ملی، به عنوان یک مرکز غیر دولتی که مطالعه و شناخت عالمانه و روزآمد بنیادهای فرهنگی، هویتی، همبستگی و انسجام ملی جامعه ایرانیاسلامی؛ موضوع کانونی آن را تشکیل می­ دهد و فعالیت­های گوناگونی شامل مطالعات مسأله محور، توسعه­ ای، کاربردی و برگزاری میزگردها و همایش‌های ملی و بین‌المللی برای تحقق گفتمان همبستگی را جهت­ گیری محوری خود قرار داده و آن را گفتمانی واقع بینانه و مبتنی بر آموزه ­های دینی، فرهنگی، تاریخی و الزامات کنونی جامعه ایرانی در میدان­ های جهانی ارزیابی می­ نماید. بدیهی است شکل­ گیری چنین گفتمانی، وامدار نقش آفرینی مسئولانه تمام صاحبان اندیشه و قلم بوده و قدرت­ یابی و فراگیری آن نیز مستلزم تداوم همفکری و مشارکت آنان خواهد بود.

مرکز آموزشی هم آوا (وابسته به مؤسسه مطالعات ملی) در نظر دارد دوره هاي تخصصي با موضوعات و عناوين مرتبط با نيازهاي كاربردي دستگاه ها و مراكز دولتي را تهیه و در چارچوب ضوابط و مقررات علمي برگزار نمايد.

 

بر همین مبنا؛ مؤسسه مطالعات ملی مجوز «برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دولت»؛ را در تاریخ 12/10/1391 به شماره 0133911039304017 ؛ از مرکز آموزش مدیریت دولتی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور؛ دریافت نموده است.