به تارنمای موسسه مطالعات ملی خوش آمدید

اخبار

مؤسسه مطالعات ملی تاکنون سه همایش ملی و 3 همایش بین المللی برگزار نموده و کتاب مجموعه چکیده های همه همایش ها و مجموعه مقالات همایش اول را منتشر کرده است و درحال نهایی سازی مقالات سایر همایش ها جهت چاپ می باشد

 


ادامه مطلب...

 

- مؤسسه مطالعات ملی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری را منتشر می کند.

ادامه مطلب...

 

 

ادامه مطلب...

 
 

به نام خدا

مؤسسه مطالعات ملي طبق سنوات گذشته به پاس همكاري ارزشمند و عالمانه اساتید گرانقدر و محققان و پژوهشگران محترم با مؤسسه، مراسمي را با حضور 80 نفر در روز دوشنبه مورخ 10/3/1395، از ساعت 20 الی ‌‌22 (به صرف شام) در محل مؤسسه برگزار نمود.

از برنامه های اجرایی این مراسم می توان به سخنرانی جناب آقای دکتر علی کریمی (مدیرمسئول فصلنامه مطالعات ملی)، پخش کلیپ عکس های مربوط به مراسم سالهای پیش، همایش های برگزارشده، معرفی آثار جدید منتشر شده توسط مؤسسه مطالعات ملی، پخش تصاویری از اماکن مذهبی، تاریخی و دیدنی ایران به همراه نماهنگ و همچنین دیدار اساتید و پژوهشگران محترم با یکدیگر در فضایی سرشار از محبت، صمیمیت و تعامل نام برد.

دست اندرکاران مؤسسه امید دارند با رونق بخشی به فعالیت های مؤسسه و همکاری­های محققان و پژوهشگران بیشتر در حوزه هویت و همبستگی ملی؛ اینگونه مراسم را در سال های آتی با کیفیت تر و پرشورتر برگزار نمایند.

در پایان، لازم است از تشریف فرمایی مهمانانی که با حضور ارزشمندشان، رونق بخش اين مراسم بودند، صمیمانه تشکر نماییم.

برخی عکس های تهیه شده این مراسم نیز در زیر و صفحه اصلی تارنمای مؤسسه قابل رؤیت می باشد


 

ادامه مطلب...

 

مؤسسه مطالعات ملی از دو بخش "انتشارات تمدن ایرانی" و "فصلنامه علمی- پژوهشی مطالعات ملی" تشکیل شده است که تاکنون 47 عنوان کتاب، 3 ویژه نامه؛ 76 شماره از فصلنامه علمی پژوهشی و 2 ویژه نامه علمی پژوهشی را منتشر کرده است.

مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 28 آذر 1397 ، 05:00 نوشته شده توسط Administrator شنبه ، 5 اسفند 1391 ، 06:55

 

مؤسسه مطالعات ملی از دو بخش "انتشارات تمدن ایرانی" و "فصلنامه علمی- پژوهشی مطالعات ملی" تشکیل شده است که تاکنون 47 عنوان کتاب، 3 ویژه نامه؛  76 شماره از فصلنامه علمی پژوهشی و 2 ویژه نامه علمی پژوهشی را منتشر کرده است.

ادامه مطلب...

 
 

صفحه 2 از 2